Sport

Zajęcia sportowe prowadzone głównie przez Pana Jana Ratajczaka (trenera I klasy) oraz towarzyszących mu instruktorów, to nie tylko podnoszenie drągów. Zajęcia są przemyślane i dostosowane do planu startowego zawodników i koni.

Pan Jan jest przede wszystkim trenerem skoków przez przeszkody, ale to dzięki umiejętności wykorzystania szkolenia ujeżdżeniowego, jego zawodnicy wyróżniają się na parkurach (dosiad, równowaga, sposób świadomego prowadzenia konia).

Z treningów sportowych mogą korzystać nasi pensjonariusze, jak i osoby z zewnątrz, przyjeżdżając na konsultacje ze swoim koniem.

Oferujemy teningi na poziomie sportowym:
- treningi na koniach klubowych (możliwość noclegu)
- wyjazdy na zawody regionalne, ogólnopolskie, mistrzowskie (również na koniach klubowych)
- opieka trenerska podczas zawodów
-możliwość pomocy w przewozie zawodników na miejsce zawodów
- organizujemy transport koni
Przyjdź i sprawdź, czemu warto trenować z Panem Janem i jego ekipą.

Rekreacja 

Posiadamy świetnie przygotowane do pracy konie i kuce.

Nasze rumaki nie są złośliwymi, znudzonymi, zmęczonymi „maszynami do zarabiania pieniędzy”. Dzięki dostosowanemu treningowi do każdego wierzchowca i odpowiednie dopasowanie ich wydajności do potrzeb klienta, nasze konie są grzeczne posłuszne, chętne do współpracy.

Wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów sprawia, że zajęcia są ciekawe i rozwijające, a nasi klienci mogą uczestniczyć w różnych zabawach z końmi lub brać udział w zawodach jeździeckich.

Zapraszamy na:
- oprowadzanki- dzieci od 2 lat
- lonże- dzieci od 5 lat
- jazdy grupowe
- jazdy indywidualne
- jazdy skokowe
- wyjazdy w teren

Na osoby, które systematycznie uczestniczą w treningach, czekają karnety, dzięki którym nie tylko mogą szkolić się w zniżkowych cenach, ale również zbierać jazdy bonusowe (informacja u instruktorów).


Woltyżerka

Woltyżerka to dyscyplina jeździecka, w której zawodnik lub grupa zawodników wykonuje zróżnicowane ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne na koniu prowadzonym na lonży. Woltyżerka stanowi bardzo dobre przygotowanie do uprawiania wszystkich pozostałych dyscyplin jeździeckich, ponieważ pozwala na bezpieczne zaprzyjaźnienie się z koniem, zbudowanie zaufania i nabycie podstawowej umiejętności jeździeckiej-równowagi na koniu, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy.
Nie trzeba więc jeździć konno, by zostać woltyżerem, za to warto zostać woltyżerem, by być lepszym jeźdźcem.

Zajęcia woltyżerki w naszym klubie prowadzone są dla osób na każdym stopniu zaawansowania-zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od zabaw z elementami woltyżerki/zajęć uzupełniających dla jeźdźców, do treningów przygotowujących do startów w zawodach ogólnopolskich, międzynarodowych, a nawet Mistrzostw Świata i Europy.

https://mobirise.com easy website creator